Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 46,47 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 26068/2089/OMS

540 000 zł

11 620 zł /m²

Rata 2 527 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Podgórze, Płaszów, Wielicka

2 pokoje, mieszkanie 46,47 m², piętro 5, oferta nr , 26068/2089/OMS, Kraków, Podgórze, Płaszów, Wielicka
26068/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26068/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26068/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26068/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26068/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 46.47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,47 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1997

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę