Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,26 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr FRP-MS-199050-20

79 000 zł

1 483 zł /m²

Rata 370 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Wieleń

2 pokoje, mieszkanie 53,26 m², piętro 1, oferta nr , FRP-MS-199050-20, Wieleń
FRP-MS-199050-20 - zdjęcie nr 0
FRP-MS-199050-20 - zdjęcie nr 1
FRP-MS-199050-20 - zdjęcie nr 2
FRP-MS-199050-20 - zdjęcie nr 3
FRP-MS-199050-20 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,26 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę