Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,31 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 121621/78/OMS

467 382 zł

12 200 zł /m²

Rata 2 187 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Reguły, Wiejska

2 pokoje, mieszkanie 38,31 m², piętro 2, oferta nr , 121621/78/OMS, Reguły, Wiejska
121621/78/OMS - zdjęcie nr 0
121621/78/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 38.31 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,31 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę