Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,03 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 117055/78/OMS

488 366 zł

12 200 zł /m²

Rata 2 285 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Reguły, Wiejska

2 pokoje, mieszkanie 40,03 m², piętro 2, oferta nr , 117055/78/OMS, Reguły, Wiejska
117055/78/OMS - zdjęcie nr 0
117055/78/OMS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 40.03 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,03 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę