Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMGUPY680

1 500 000 zł

22 388 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Bielany

2 pokoje, mieszkanie 67,00 m², parter, oferta nr , SMGUPY680, Warszawa, Bielany, Bielany
SMGUPY680 - zdjęcie nr 0
SMGUPY680 - zdjęcie nr 1
SMGUPY680 - zdjęcie nr 2
SMGUPY680 - zdjęcie nr 3
SMGUPY680 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

67,00 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,80 m

Rok Budowy:

2009

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Warszawa, Bielany, SMGUPY680 | Tabelaofert.pl