Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,52 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr PR022431/LK/49133

568 170 zł

14 750 zł /m²

Rata 2 658 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Białołęka

2 pokoje, mieszkanie 38,52 m², piętro 3, oferta nr , PR022431/LK/49133, Warszawa, Białołęka, Białołęka
PR022431/LK/49133 - zdjęcie nr 0
PR022431/LK/49133 - zdjęcie nr 1
PR022431/LK/49133 - zdjęcie nr 2
PR022431/LK/49133 - zdjęcie nr 3
PR022431/LK/49133 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.52 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,52 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę