Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,45 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr PR022431/LK/49138

591 750 zł

15 000 zł /m²

Rata 2 769 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Warszawa, Białołęka

2 pokoje, mieszkanie 39,45 m², piętro 4, oferta nr , PR022431/LK/49138, Warszawa, Białołęka, Białołęka
PR022431/LK/49138 - zdjęcie nr 0
PR022431/LK/49138 - zdjęcie nr 1
PR022431/LK/49138 - zdjęcie nr 2
PR022431/LK/49138 - zdjęcie nr 3
PR022431/LK/49138 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 39.45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,45 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę