Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 85964/6624/OMS

550 000 zł

14 474 zł /m²

Rata 2 573 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Ursus, Walerego Sławka

2 pokoje, mieszkanie 38,00 m², piętro 1, oferta nr , 85964/6624/OMS, Warszawa, Ursus, Ursus, Walerego Sławka
85964/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85964/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85964/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85964/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85964/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1965

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę