Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,00 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 267/12320/OMS

729 000 zł

20 250 zł /m²

Rata 3 411 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Union House Łukasz Zbieżek

Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Walerego Sławka

2 pokoje, mieszkanie 36,00 m², piętro 4, oferta nr , 267/12320/OMS, Kraków, Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Walerego Sławka
267/12320/OMS - zdjęcie nr 0
267/12320/OMS - zdjęcie nr 1
267/12320/OMS - zdjęcie nr 2
267/12320/OMS - zdjęcie nr 3
267/12320/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,00 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,75 m

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę