Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1232/14328/OMS

129 000 zł

3 308 zł /m²

Rata 604 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Sowa

Wałbrzych, Szczawienko

2 pokoje, mieszkanie 39,00 m², piętro 3, oferta nr , 1232/14328/OMS, Wałbrzych, Szczawienko
1232/14328/OMS - zdjęcie nr 0
1232/14328/OMS - zdjęcie nr 1
1232/14328/OMS - zdjęcie nr 2
1232/14328/OMS - zdjęcie nr 3
1232/14328/OMS - zdjęcie nr 4
1232/14328/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,00 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę