Logo

Nowe mieszkanie, 44,16 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A/5

523 296 zł

11 850 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 448 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Unii Lubelskiej 4

Poznań, Nowe Miasto, Starołęka, ul. Unii Lubelskiej 4

2 pokoje, mieszkanie 44,16 m², parter, oferta nr A/5, Unii Lubelskiej 4, Poznań, Nowe Miasto, Starołęka, ul. Unii Lubelskiej 4
Unii Lubelskiej 4 - zdjęcie nr 0
Unii Lubelskiej 4 - zdjęcie nr 1
Unii Lubelskiej 4 - zdjęcie nr 2
Unii Lubelskiej 4 - zdjęcie nr 3
Unii Lubelskiej 4 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 44.16 m², A/5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,16 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (4,50 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę