Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 835943

320 000 zł

8 889 zł /m²

Rata 1 497 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 36 m², Tuwima, Łódź Śródmieście (Śródmieście)

Łódź, Śródmieście, Tuwima

2 pokoje, mieszkanie 36,00 m², piętro 3, oferta nr , 835943, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Tuwima
835943 - zdjęcie nr 0
835943 - zdjęcie nr 1
835943 - zdjęcie nr 2
835943 - zdjęcie nr 3
835943 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 36 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1879

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę