Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 66,69 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 42964

579 000 zł

8 682 zł /m²

Rata 2 709 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Trzebnicka

2 pokoje, mieszkanie 66,69 m², piętro 2, oferta nr , 42964, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Trzebnicka
42964 - zdjęcie nr 0
42964 - zdjęcie nr 1
42964 - zdjęcie nr 2
42964 - zdjęcie nr 3
42964 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 66.69 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

66,69 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1903

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę