Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 36,60 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 105840

565 000 zł

15 437 zł /m²

Rata 2 643 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Włochy, Trzcinowa

2 pokoje, mieszkanie 36,60 m², piętro 2, oferta nr , 105840, Warszawa, Włochy, Włochy, Trzcinowa
Lokalizacja mieszkania 36.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,60 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę