Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 50,50 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr FRP-MS-197178-16

379 000 zł

7 505 zł /m²

Rata 1 773 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nieruchomości Furman

Trzcianka

2 pokoje, mieszkanie 50,50 m², piętro 1, oferta nr , FRP-MS-197178-16, Trzcianka
FRP-MS-197178-16 - zdjęcie nr 0
FRP-MS-197178-16 - zdjęcie nr 1
FRP-MS-197178-16 - zdjęcie nr 2
FRP-MS-197178-16 - zdjęcie nr 3
FRP-MS-197178-16 - zdjęcie nr 4
FRP-MS-197178-16 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,50 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

3,00 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę