+5
Nowe mieszkanie, 32,93 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 41
625 670 zł
19 000 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 927 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Zana 2
Warszawa, Praga Południe, Gocławek, ul. Tomasza Zana

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
32,93 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
garaż w budynku, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (3,11 m²)
Termin oddania:
maj 2026
Zapytaj o ofertę