Logo

Nowe mieszkanie, 118,98 m², 2 pokoje, parter, oferta nr J311

5 681 843 zł

47 755 zł/m²

Monitoring cen

Czarnogóra, Tivat

2 pokoje, mieszkanie 118,98 m², parter, oferta nr J311, MARINA VILLAGE by Luštica Bay, Tivat
MARINA VILLAGE by Luštica Bay - zdjęcie nr 0
MARINA VILLAGE by Luštica Bay - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 118.98 m², J311
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

118,98 m²

Piętro:

parter

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (12,45 m²)

Termin oddania:

J - maj 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę