Logo

Nowe mieszkanie, 71,46 m², 2 pokoje, parter, oferta nr K502

3 187 427 zł

44 604 zł/m²

Monitoring cen

Czarnogóra, Tivat

2 pokoje, mieszkanie 71,46 m², parter, oferta nr K502, MARINA VILLAGE by Luštica Bay, Tivat
MARINA VILLAGE by Luštica Bay - zdjęcie nr 0
MARINA VILLAGE by Luštica Bay - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 71.46 m², K502
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

71,46 m²

Piętro:

parter

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (12,97 m²)

Termin oddania:

K - czerwiec 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę