Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,15 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 26170/2089/OMS

740 000 zł

18 431 zł /m²

Rata 3 462 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Wrocław, Stare Miasto, Tęczowa

2 pokoje, mieszkanie 40,15 m², piętro 3, oferta nr , 26170/2089/OMS, Wrocław, Stare Miasto, Tęczowa
26170/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26170/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26170/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26170/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26170/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40.15 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,15 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę