Logo

Nowe mieszkanie, 45,64 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A0.02

419 888 zł

9 200 zł /m²

cena rynkowa
Rata 1 965 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sosnowiec, Śródmieście, ul. Teatralna 1

2 pokoje, mieszkanie 45,64 m², parter, oferta nr A0.02, Teatralna 3 - budynek A, Sosnowiec, Śródmieście, ul. Teatralna 1
Teatralna 3 - budynek A - zdjęcie nr 0
Teatralna 3 - budynek A - zdjęcie nr 1
Teatralna 3 - budynek A - zdjęcie nr 2
Teatralna 3 - budynek A - zdjęcie nr 3
Teatralna 3 - budynek A - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 45.64 m², A0.02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,64 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (12,27 m²), ogródek (20,46 m²)

Termin oddania:

A - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę