Logo

Nowe mieszkanie, 36,57 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr E3.15

318 000 zł

8 696 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 488 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Rokitki, ul. Tczewska

2 pokoje, mieszkanie 36,57 m², piętro 1, oferta nr E3.15, Osiedle Kociewskie III, Rokitki, ul. Tczewska
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 0
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 1
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 2
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 3
Osiedle Kociewskie III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.57 m², E3.15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,57 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,13 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę