Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,80 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr PRP-MS-76008-1

418 000 zł

8 745 zł /m²

Rata 1 956 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Centrum, Tarnowska

2 pokoje, mieszkanie 47,80 m², piętro 1, oferta nr , PRP-MS-76008-1, Kielce, Centrum, Tarnowska
PRP-MS-76008-1 - zdjęcie nr 0
PRP-MS-76008-1 - zdjęcie nr 1
PRP-MS-76008-1 - zdjęcie nr 2
PRP-MS-76008-1 - zdjęcie nr 3
PRP-MS-76008-1 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,80 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę