Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,20 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr GH649866

266 000 zł

5 885 zł /m²

Rata 1 245 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Greathouse

Połaniec, Tadeusza Kościuszki

2 pokoje, mieszkanie 45,20 m², piętro 2, oferta nr , GH649866, Połaniec, Tadeusza Kościuszki
GH649866 - zdjęcie nr 0
GH649866 - zdjęcie nr 1
GH649866 - zdjęcie nr 2
GH649866 - zdjęcie nr 3
GH649866 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,20 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę