Logo

Nowe mieszkanie, 44,37 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr B2-04-20A

514 311 zł

11 591 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 406 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska I

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

2 pokoje, mieszkanie 44,37 m², piętro 4, oferta nr B2-04-20A, Nowa Francuska I, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM26,43 m²SYPIALNIA10,37 m²ŁAZIENKA4,60 m²KORYTARZ3,12 m²LOGGIA7,06 m²
Wymiary mieszkania 44.37 m², B2-04-20A
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.37 m², B2-04-20A
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,37 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,06 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę