Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 29,71 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 37959

519 000 zł

17 469 zł /m²

Rata 2 428 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Stare Miasto, Szewska

2 pokoje, mieszkanie 29,71 m², piętro 4, oferta nr , 37959, Wrocław, Stare Miasto, Szewska
37959 - zdjęcie nr 0
37959 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 29.71 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

29,71 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1792

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę