Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,00 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 104749

950 000 zł

16 667 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Bemowo, Szeligowska

2 pokoje, mieszkanie 57,00 m², piętro 2, oferta nr , 104749, Warszawa, Bemowo, Bemowo, Szeligowska
104749 - zdjęcie nr 0
104749 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

57,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę