Nowe mieszkanie, 36,57 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr D.1.15
438 840 zł
12 000 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 053 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Parkowe Aleje etap III
Wrocław, Brochów, Krzyki, ul. Syryjska
1 / 5

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
36,57 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
grudzień 2026
Zapytaj o ofertę