Logo

Nowe mieszkanie, 86,24 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr G.04

906 555 zł

10 512 zł /m²

Rata 4 242 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Brochów, Krzyki, ul. Syryjska

4 pokoje, mieszkanie 86,24 m², piętro 1, oferta nr G.04, Osiedle Parkowe Aleje etap III, Wrocław, Brochów, Krzyki, ul. Syryjska
1 / 5
Osiedle Parkowe Aleje etap III - zdjęcie nr 0
Osiedle Parkowe Aleje etap III - zdjęcie nr 1
Osiedle Parkowe Aleje etap III - zdjęcie nr 2
Osiedle Parkowe Aleje etap III - zdjęcie nr 3
Osiedle Parkowe Aleje etap III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 86.24 m², G.04
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

86,24 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

grudzień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę