Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,00 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 86301/6624/OMS

730 000 zł

13 774 zł /m²

Rata 3 415 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Białołęka, Światowida

2 pokoje, mieszkanie 53,00 m², piętro 5, oferta nr , 86301/6624/OMS, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Światowida
86301/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86301/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86301/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86301/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86301/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,00 m²

Piętro:

5 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2004

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę