Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 45,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 5608/7376/OMS

572 000 zł

12 711 zł /m²

Rata 2 676 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty RENT - nieruchomości ROMANOWICZ

Międzyzdroje, Światowida

2 pokoje, mieszkanie 45,00 m², piętro 3, oferta nr , 5608/7376/OMS, Międzyzdroje, Światowida
5608/7376/OMS - zdjęcie nr 0
5608/7376/OMS - zdjęcie nr 1
5608/7376/OMS - zdjęcie nr 2
5608/7376/OMS - zdjęcie nr 3
5608/7376/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę