Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,60 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 43056

445 000 zł

7 726 zł /m²

Rata 2 082 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Łódź, Polesie, Św. Jerzego

2 pokoje, mieszkanie 57,60 m², piętro 3, oferta nr , 43056, Łódź, Polesie, Polesie, Św. Jerzego
43056 - zdjęcie nr 0
43056 - zdjęcie nr 1
43056 - zdjęcie nr 2
43056 - zdjęcie nr 3
43056 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 57.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

57,60 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę