Logo

Nowe mieszkanie, 46,53 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr A56

691 504 zł

14 861 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 235 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Drago

Kraków, Górka Narodowa, ul. Stefana Banacha

2 pokoje, mieszkanie 46,53 m², piętro 4, oferta nr A56, Drago, Kraków, Bronowice, Górka Narodowa, ul. Stefana Banacha
SALON Z ANEKSEM18,58 m²SYPIALNIA16,48 m²ŁAZIENKA5,22 m²GARDEROBA3,20 m²KORYTARZ3,05 m²LOGGIA10,80 m²
Wymiary mieszkania 46.53 m², A56
Wirtualna makieta 3D mieszkania 46.53 m², A56
A56
Plan piętra
Drago - zdjęcie nr 0
Drago - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 46.53 m², A56
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,53 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (10,80 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę