Logo

Nowe mieszkanie, 32,69 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1/2-9

536 116 zł

16 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 508 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ul. Stawowa

Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Stawowa 242

2 pokoje, mieszkanie 32,69 m², piętro 1, oferta nr 1/2-9, ul. Stawowa, Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Stawowa 242
ul. Stawowa - zdjęcie nr 0
ul. Stawowa - zdjęcie nr 1
ul. Stawowa - zdjęcie nr 2
ul. Stawowa - zdjęcie nr 3
ul. Stawowa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 32.69 m², 1/2-9
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

32,69 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,56 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę