Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 37,00 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMHITY463

175 000 zł

4 730 zł /m²

Rata 819 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Stary Bartków

2 pokoje, mieszkanie 37,00 m², parter, oferta nr , SMHITY463, Stary Bartków
SMHITY463 - zdjęcie nr 0
SMHITY463 - zdjęcie nr 1
SMHITY463 - zdjęcie nr 2
SMHITY463 - zdjęcie nr 3
SMHITY463 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,00 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę