Logo

Nowe mieszkanie, 34,38 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 73

374 742 zł

10 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 753 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja M|City

Bydgoszcz, Bydgoszcz Wschód, ul. Startowa 9

2 pokoje, mieszkanie 34,38 m², piętro 6, oferta nr 73, M|City, Bydgoszcz, Bydgoszcz Wschód, ul. Startowa 9
M|City - zdjęcie nr 0
M|City - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 34.38 m², 73
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,38 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,57 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę