Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,22 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr SMBOZE218

430 000 zł

8 917 zł /m²

Rata 2 012 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Bolesławiec, Staroszkolna

2 pokoje, mieszkanie 48,22 m², piętro 1, oferta nr , SMBOZE218, Bolesławiec, Staroszkolna
SMBOZE218 - zdjęcie nr 0
SMBOZE218 - zdjęcie nr 1
SMBOZE218 - zdjęcie nr 2
SMBOZE218 - zdjęcie nr 3
SMBOZE218 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.22 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,22 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Rok Budowy:

2022

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę