Logo

Nowe mieszkanie, 36,99 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B11-5

329 211 zł

8 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 540 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Stanisławie, ul. Stanisławie 7A

2 pokoje, mieszkanie 36,99 m², piętro 1, oferta nr B11-5, Młode Stanisławie - bud B10, B11, Stanisławie, ul. Stanisławie 7A
Młode Stanisławie - bud B10, B11 - zdjęcie nr 0
Młode Stanisławie - bud B10, B11 - zdjęcie nr 1
Młode Stanisławie - bud B10, B11 - zdjęcie nr 2
Młode Stanisławie - bud B10, B11 - zdjęcie nr 3
Młode Stanisławie - bud B10, B11 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 36.99 m², B11-5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,99 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,75 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę