Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 40,70 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 44051

465 000 zł

11 425 zł /m²

Rata 2 176 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Oława, Sportowa

2 pokoje, mieszkanie 40,70 m², piętro 4, oferta nr , 44051, Oława, Sportowa
44051 - zdjęcie nr 0
44051 - zdjęcie nr 1
44051 - zdjęcie nr 2
44051 - zdjęcie nr 3
44051 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,70 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę