Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 43,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr BS1-MS-314766-2

849 999 zł

19 767 zł /m²

Rata 3 977 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Spokojna

2 pokoje, mieszkanie 43,00 m², piętro 1, oferta nr , BS1-MS-314766-2, Kraków, Krowodrza, Łobzów, Spokojna
BS1-MS-314766-2 - zdjęcie nr 0
BS1-MS-314766-2 - zdjęcie nr 1
BS1-MS-314766-2 - zdjęcie nr 2
BS1-MS-314766-2 - zdjęcie nr 3
BS1-MS-314766-2 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1930

Wirtualny spacer:

zobacz »

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, Kraków, Krowodrza, Łobzów, Spokojna, BS1-MS-314766-2 | Tabelaofert.pl