Logo

Nowe mieszkanie, 35,73 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 31

678 870 zł

19 000 zł /m²

okazyjna cena

Monitoring cen

Inwestycja Siennicka 29

Warszawa, Praga Południe, Grochów, ul. Siennicka 29

2 pokoje, mieszkanie 35,73 m², piętro 3, oferta nr 31, Siennicka 29, Warszawa, Praga Południe, Grochów, ul. Siennicka 29
Siennicka 29 - zdjęcie nr 0
Siennicka 29 - zdjęcie nr 1
Siennicka 29 - zdjęcie nr 2
Siennicka 29 - zdjęcie nr 3
Siennicka 29 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.73 m², 31
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,73 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,46 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę