Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 42,50 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 56575/4508/OMS

625 000 zł

14 706 zł /m²

Rata 2 924 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Sewastopolska

2 pokoje, mieszkanie 42,50 m², piętro 2, oferta nr , 56575/4508/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Sewastopolska
56575/4508/OMS - zdjęcie nr 0
56575/4508/OMS - zdjęcie nr 1
56575/4508/OMS - zdjęcie nr 2
56575/4508/OMS - zdjęcie nr 3
56575/4508/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 42.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,50 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1974

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę