Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 11771

225 000 zł

4 412 zł /m²

Rata 1 053 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Forma Estates

Będzin, Sączewskiego

2 pokoje, mieszkanie 51,00 m², piętro 1, oferta nr , 11771, Będzin, Sączewskiego
11771 - zdjęcie nr 0
11771 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę