Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 56,69 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr MELI304

562 000 zł

9 914 zł /m²

Rata 2 629 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Zieleniewo, Różana

2 pokoje, mieszkanie 56,69 m², piętro 1, oferta nr , MELI304, Zieleniewo, Różana
MELI304 - zdjęcie nr 0
MELI304 - zdjęcie nr 1
MELI304 - zdjęcie nr 2
MELI304 - zdjęcie nr 3
MELI304 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 56.69 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

56,69 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2014

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę