Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,02 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMSOTI332

345 000 zł

7 337 zł /m²

Rata 1 614 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Borne Sulinowo, Różana

2 pokoje, mieszkanie 47,02 m², parter, oferta nr , SMSOTI332, Borne Sulinowo, Różana
SMSOTI332 - zdjęcie nr 0
SMSOTI332 - zdjęcie nr 1
SMSOTI332 - zdjęcie nr 2
SMSOTI332 - zdjęcie nr 3
SMSOTI332 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47.02 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,02 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1936

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę