Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 835834

187 000 zł

4 250 zł /m²

Rata 875 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 44 m², Reymonta, Bytom Rozbark (Rozbark)

Bytom, Rozbark, Reymonta

2 pokoje, mieszkanie 44,00 m², piętro 1, oferta nr , 835834, Bytom, Rozbark, Rozbark, Reymonta
835834 - zdjęcie nr 0
835834 - zdjęcie nr 1
835834 - zdjęcie nr 2
835834 - zdjęcie nr 3
835834 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę