Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 41222

265 000 zł

5 521 zł /m²

Rata 1 240 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 48 m², REJOWSKA, Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna, REJOWSKA

2 pokoje, mieszkanie 48,00 m², piętro 1, oferta nr , 41222, Skarżysko-Kamienna, REJOWSKA
41222 - zdjęcie nr 0
41222 - zdjęcie nr 1
41222 - zdjęcie nr 2
41222 - zdjęcie nr 3
41222 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę