Logo

Nowe mieszkanie, 46,13 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 101

839 566 zł

18 200 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 928 zł/mies. - sprawdź >
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką:

876 470 zł

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3B

SALON Z ANEKSEM26,11 m²SYPIALNIA11,21 m²ŁAZIENKA4,12 m²KORYTARZ4,07 m²BALKON4,98 m²
Wymiary mieszkania 46.13 m², 101
Wirtualna makieta 3D mieszkania 46.13 m², 101
1019998971001021031051044342413940
Plan piętra
Kapelanka – Pychowicka - Budynek EF - zdjęcie nr 0
Kapelanka – Pychowicka - Budynek EF - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 46.13 m², 101
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,13 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,98 m²)

Termin oddania:

Budynek EF - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę