Logo

Nowe mieszkanie, 62,33 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 4

903 785 zł

14 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 229 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Pszczelna

Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Pszczelna 38

2 pokoje, mieszkanie 62,33 m², parter, oferta nr 4, Nowa Pszczelna, Kraków, Dębniki, Ruczaj, ul. Pszczelna 38
SALON18,17 m²KUCHNIA12,12 m²SYPIALNIA17,96 m²ŁAZIENKA5,21 m²KORYTARZ8,55 m²BALKON4,06 m²
Wymiary mieszkania 62.33 m², 4
Wirtualna makieta 3D mieszkania 62.33 m², 4
654321
Plan piętra
Nowa Pszczelna - zdjęcie nr 0
Nowa Pszczelna - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 62.33 m², 4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

62,33 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,06 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę