Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 44,00 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 19837/4005/OMS

876 000 zł

19 909 zł /m²

Rata 4 099 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Sural Nieruchomości

Warszawa, Śródmieście, przy Ogrodzie Krasińskich/metro/winda/kamienica

2 pokoje, mieszkanie 44,00 m², piętro 6, oferta nr , 19837/4005/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, przy Ogrodzie Krasińskich/metro/winda/kamienica
19837/4005/OMS - zdjęcie nr 0
19837/4005/OMS - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,00 m²

Piętro:

6 piętro

Wys. mieszkania:

2,85 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1956

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę