Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,70 m², 2 pokoje, parter, oferta nr SMHOTE540

319 000 zł

6 170 zł /m²

Rata 1 493 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Szczecinek, Poznańska

2 pokoje, mieszkanie 51,70 m², parter, oferta nr , SMHOTE540, Szczecinek, Poznańska
SMHOTE540 - zdjęcie nr 0
SMHOTE540 - zdjęcie nr 1
SMHOTE540 - zdjęcie nr 2
SMHOTE540 - zdjęcie nr 3
SMHOTE540 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,70 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,50 m

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę